Paganini TSL

Tabor

Zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianego transportu krajowego i międzynarodowego, zadbaliśmy również i o odpowiednie przygotowanie naszej floty. Paganini TSL, jako doświadczona firma spedycyjna, dbająca o profesjonalną i terminową realizację każdego zlecenia, dysponuje zróżnicowanym taborem pojazdów, wśród których znajdują się nie tylko standardowe samochody transportowe, ale również i pojazdy chłodnicze, przystosowane do przewozu artykułów, które wymagają zachowania optymalnej dla nich temperatury.

Spedycja krajowa i międzynarodowa wymaga odpowiedniego przygotowania. Niezawodność naszych pojazdów to nie tylko rezultat ich nowoczesności, ale również stałych przeglądów technicznych, którym są poddawane. Pragniemy również zaznaczyć, iż dysponujemy pojazdami o zróżnicowanych parametrach ładowności, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie realizować zarówno drobny, krajowy transport chłodniczy, jak również wieloetapowy transport międzynarodowy.

Obecnie w skład naszej floty wchodzi 100 modeli pojazdów specjalistycznych, wśród których znajdują się:

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie modele chłodni zostały technicznie przystosowane do przewozu ADR – są to pojazdy spełniające wymagane normy.