Paganini TSL

O nas

FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO

 

 

Jesteśmy firmą transportową działającą na rynku od ponad 10 lat.

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, magazynowania oraz dystrybucji. Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników.

W ciągu 48h dotrzemy z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Cechuje nas terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

Zakres naszej działalności obejmuje kraje także spoza Unii Europejskiej.

Nie boimy się trudnych i wymagających zleceń. W ciągu wielu lat naszej aktywności w sektorze transportowym kursujemy do najdalszych zakątków naszego kontynentu. Podejmujemy się przewozów do miejsc, które w branży transportowej uważane są za wyjątkowo kłopotliwe. Doskonale sprawdzamy się w realizacjach wymagających doskonałego planowania i wykwalifikowanych pracowników. Pokonywane trudności pokazują pełnię naszych możliwości.

Umiejętnie łączymy bogate, wypracowane przez lata doświadczenie z wiedzą ekspertów z branży transportowej. Ze względu na naszą bardzo szeroką ofertę dysponujemy różnorodnymi środkami transportu.

Cały czas dążymy do podwyższania poziomu naszych usług. Utworzyliśmy sekcję konsultingową, która zajmuje się optymalizacją przewozów i dystrybucji krajowej oraz międzynarodowej. Bezpośrednim skutkiem są niższe, konkurencyjne ceny dla naszych klientów. Obniżając koszty – zwiększamy naszą efektywność.

Stosujemy system lokalizacji naszych pojazdów. Bez problemu można namierzyć dany transport i sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z przyjętym wcześniej planem. Całą dobę dostępny jest dyspozytor, który natychmiastowo udzieli wszelkich potrzebnych informacji. Przez cały czas trwania realizacji zlecenia pozostajemy w ścisłym kontakcie z naszym klientem, jesteśmy do jego całkowitej dyspozycji.

W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.

Jesteśmy niezawodni, jesteśmy zawsze na czas.
Zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.